Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kocin

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Dostępne też mniejsze hale (pow. 55m2, 67m2, 70m2, 78m2, 120m2) w cenie 18zł/m2 netto oraz lokale użytkowe (pow. 10m2, 18m2, 30m2, 32m2, 40m2, 42m2, 64m2, 65m2). Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chichy

Chichy(Kocin + 11 km)

58 500 zł1 300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chichy, działka budowlana 1300 m2, sprzedam, cena 58 500 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę budowlana w Chichach gmina Małomice. Działka położona jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Wiekowo

Wiekowo(Kocin + 18 km)

495 000 zł96 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Bardzo ładne i urządzone mieszkanie o pow. 96,06m2, któremu nadano unikalnego charakteru i ciekawej aranżacji. Lokal usytuowany jest na I piętrze w dawnym dworku będącym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,60 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem Mogilno

Mogilno(Kocin + 11 km)

499 000 zł800 m² 623,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: zabytkowy młyn w Mogilnie - nieruchomość handlowo-usługowa z potężnym potencjałem inwestycyjnym i turystycznym. Przedstawiam Państwu , 4-kondygnacyjny młyn ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Małomice(Kocin + 12 km)

550 000 zł225,49 m² 2 439,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż: nowoczesny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w malowniczych Małomicach przy ulicy Chabrowej. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,80 m² 7 408,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,8 m , zlokalizowane w samym centrum Żar, przy ul. Podchorążych. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mogilno(Kocin + 11 km)

165 000 zł32,77 m² 5 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie (kawalerkę) o powierzchni użytkowej: 32,77 m . Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Mogilnie przy ul. 900-lecia. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jagodowa

Nowa Kopernia(Kocin + 19 km)

105 000 zł1 561 m² 67,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa Kopernia, działka budowlana, 1561 m2, cena 105 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę nr 197/146 zlokalizowaną przy ulicy Jagodowej w szprotawie/nowej Koperni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w okolicy Żar o pow. 3005 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kocin

Kocin,lubuskie

120 000 zł5 051 m² 23,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kocin gmina Żagań, działka 0,5051ha, na sprzedaż w atrakcyjnej cenie. Oferuję działkę w klasie iv(ł) ze zjazdem bezpośrednio z dw 296 ( kierunek Żagań-Kożuchów-Nowa Sól).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kocin

Kocin,lubuskie

130 000 zł5 051 m² 26 zł/m²

 

 

 

Kocin,lubuskie

177 000 zł5 051 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kocin, gmina Żagań ,nieruchomość gruntową o powierzchni 5051m2,pod zabudowę w cenie 177000zł,do negocjacji. Oferuję nieruchomość gruntową, częściowo zabudowaną ( pozostałości po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij